Що потрібно знати забираючи дах від снігу взимку?

18.01.22

У невеликих кількостях сніг на даху не здатний завдати жодної шкоди. Але це актуально для тих будівель, де дах знаходиться у відмінному стані, без деформацій. Але якщо снігової маси буде дуже багато, можуть виникнути небажані проблеми. Старі будівлі не завжди справляються з величезною масою снігу та льоду. Через це можуть виникати пошкодження конструкції будинку. Якщо стан у даху зовсім поганий, він може просто впасти.

Звичайно, можливість обвалення покрівлі досить низька, але радимо вкотре не ризикувати. Розглянемо корисні рекомендації для виконання завдання з збирання льоду, очистки покрівлі та послуги з вивезення снігу. Вивезення снігу самоскидами найпопулярніший вид прибирання його із території. Так само прибрати сніг, який знаходиться не тільки на даху, можна скориставшись послугою прибирання території трактором.


Коли розпочинати прибирання?

Хвилюватися варто лише в тому випадку, якщо накопичилося багато снігу. Якщо це так, потрібно якнайшвидше шукати сапку, лізти з цим інструментом на дах і починати її чистити. Для цього випадку не підійдуть граблі чи лопата. Адже вони можуть пошкодити покрівельні матеріали.

Набагато легше та простіше видаляти саме свіжий, пухкий сніг. Не варто чекати, поки снігові маси розтануть, адже потім повторно замерзне, і тоді виникнуть великі труднощі при його видаленні з різних територій. Тому після рясних снігопадів якнайшвидше приступайте до послуги прибирання снігу з території. Пухкий сніг намагайтеся прибирати у першій половині дня. Надвечір він може покритися льодом. Очищайте ринви і водостічні труби таким чином, щоб вода від талого снігу без жодних перешкод стікала і довго не затримувалася на даху. У деяких випадках гарячу воду запускають через стічні канави для очищення труб.

Зробити це безпечно

Не радимо проводити прибирання на даху самостійно, коли воно вкрите льодом або снігом. Це нічого хорошого не призводить. Щоб уникнути нещасних випадків, має бути ще одна людина для страховки. Якщо ви впевнені, що не впораєтеся з цим завданням, рекомендуємо запросити спеціалістів із компанії, яка займається послугою прибирання від снігу і полоди. У штаті таких організацій працюють люди із відповідною підготовкою на спеціальному устаткуванні. Фахівці знають, як зробити таку роботу безпечно та правильно, тому не тягніть час та звертайтеся до них за своєчасним прибиранням дахів у зимову пору року.

5 5
Прорахунок вартості

Контакти

uborkasnega info@uborkasnega.kiev.ua
uborkasnega м. Київ, вул. Нижній Вал 41
uborkasnega 7:00 - 22:00
© 2022 Сніжний Барс - Приберання снігу в Києві