Техніка для прибирання та вивезення снігу у Києві та області

25.01.22

Рясні снігопади - радість для дорослих та дітей, але вони приносять багато головного болю керівникам фірм, ТСЖ, власникам офісних та торгових точок, звичайним пішоходам, автовласникам. Через велику кількість снігу, що випав, виникають не тільки труднощі пересування, а й багатосантиметрові опади на даху, що загрожує її руйнуванню. До того ж пласти снігу на дахах можуть впасти раптово, що небезпечно для перехожих і може призвести до неприємних наслідків. Коли при снігопаді температура повітря балансує між 1 та -1°С, утворюється ожеледиця. У результаті прохідність тротуаром, зупинками і сходами залишає бажати кращого. Суцільний лід! Транспортом стає складніше керувати та кількість аварій багаторазово збільшується. А пішоходи травмуються під час падіння, тимчасово втрачають працездатність, витрачають час та гроші на лікування не один місяць.

Рясні снігопади справді становлять проблему для працездатності та ефективного функціонування бізнесу. Без послуги зі збирання снігу і льоду точно не обійтись. Залишається самому прийматися за чищення або звертатися до спеціалізованих фірм зі снігоприбирання. Зазначимо, що процес збирання снігових завалів має бути не просто високоякісним, а й максимально оперативним. 

Розчищення снігу – складне завдання, яке потрібно довіряти професіоналам. Декому здається, що це легко, поки не візьмуться до роботи. Очистити невелику дворову ділянку можна і самостійно. Для цього достатньо придбати спеціальну лопату для розчищення. Але якщо йдеться про прибирання великих ділянок, то це територія магазину, торгових точок, офісу тощо. установ, без спеціального дорогого інструменту не обійтися. Розумно, коли кожен займається своєю справою, тому не витрачайте час даремно та звертайтеся до нашої клінінгової організації.

Різновиди спецтехніки для збирання снігу

  • Шнекові машини. Використовуються для прибирання заметів до 2 метрів.
  • Фрезерно-роторні машини. Для видалення заметів до 3 метрів саме те! Такий транспорт здатний відкидати снігові маси на відстань до 20 метрів або завантажити до кузова для подальшого вивезення.
  • Машина зі щітками. Використовується для розчищення свіжого, пухкого снігу, який щойно випав, до 15 см заввишки.
  • Снігоплавильні машини. Завдяки такому виду з категорії спецтехніка для збирання сможна легко заощадити на перевезеннях. Усі снігові маси у такій машині перетворюються на воду.
  • Будівельна техніка (екскаватори, вантажні авто, навантажувач снігу).


Скільки коштує збирання снігу?

Ціна вивезення снігу і за прибирання розраховується для кожного випадку індивідуально. Під час розрахунку враховується розмір площі, складність прибирання, розмір шарів снігу, можливості під'їзду та інші параметри.

Радимо думати про прибирання території заздалегідь, особливо торговим та бізнес-центрам. Тому радимо укласти довгострокову співпрацю з нашою компанією, яка професійно займається збиранням снігових мас. Адже, якщо це вчасно не зробити, працездатність будівель буде низькою. Також буде утруднений рух пішоходів та транспорту. Якщо справа дійде до зледеніння, буде висока ймовірність аварій та травм. А це дуже небажано взимку. Звернення до нашої спеціалізованої компанії дозволить вам заощадити час та сили.

5 5
Прорахунок вартості

Контакти

uborkasnega info@uborkasnega.kiev.ua
uborkasnega м. Київ, вул. Нижній Вал 41
uborkasnega 7:00 - 22:00
© 2022 Сніжний Барс - Приберання снігу в Києві