Що важливо знати при виборі техніки для збирання снігових мас

17.01.22

Людям, які мешкають у передмісті, часто доводиться звертатися до працівників комунальних служб з приводу очищення снігу та ожеледиці в зимову пору року. Тому співробітникам комунальних служб часто доводиться цікавитися покупкою снігоприбиральних машин, адже без такої техніки взимку просто не обійтись. Виробники пропонують різні варіанти машин для прибирання снігу і льоду. Головне вибрати правильну модель спецтехніки, щоб вона була актуальною для певної місцевості і добре справлялася зі своїми функціями.


Розглянемо моменти, які варто зважати на придбання таких машин.

  1. Управління - найважливіший критерій для придбання спецтехніки. Вибирайте несамохідні варіанти. Вони точно стануть у нагоді для послуги очищення снігу, який тільки випав. Такі машини стануть ідеальним вибором для збирання тротуарів та автомобільних доріг. Їхня вага зовсім невелика, тому працювати з ними можуть навіть представниці жіночої статі. Враховуйте, що несамохідна техніка не дуже підходить для видалення снігу, який злежався і великими кучугурами. Для таких випадків купують моделі потужніші.
  2. Самохідна спецтехніка дозволяє швидко забрати навіть ускладнену територію. Такі машини рухаються самостійно, співробітнику потрібно буде притримувати спецтехніку та задавати потрібний напрямок. Радимо придбати такі машини з декількома передачами переднього руху. Таким чином ви зможете змінювати швидкість, коли в цьому є необхідність, щоб прибрати замети та замети.
  3. Самохідні машини прості в експлуатації стануть ідеальним вибором для заміської місцевості. З їх допомогою легко очищати території великих розмірів від пухкого і навіть від снігу, що злежався і замерзлого.
  4. Двигун таких машин працює не лише на бензині, а й від електрики. Техніка з бензиновим двигуном відрізняється вищою потужністю, і це їхня величезна перевага. Але таку спецтехніку необхідно регулярно заганяти у сервіс на перевірку.
  5. У машин з електричним двигуном недостатньо висока потужність, але вони прості у використанні, коштують недорого. Така спецтехніка для прибирання снігу має завжди знаходитися в безпосередній близькості від харчування, що не завжди зручно.
  6. При покупці завжди звертайте увагу на наявність додаткових функцій. Це може бути підігрів ручок, ліхтар всередині кабіни для комфортної роботи в нічний час, щітка для очищення сміття на території, електростартер. Також у нас є така техніка як трактор для прибирання території, а також прибирання снігу міні навантажувачем.

Звичайно, важливо зважати на бюджет, який ви готові виділити на придбання техніки. Більшість вважають за краще купувати прості машини, без особливих функцій.

5 5
Прорахунок вартості

Контакти

uborkasnega info@uborkasnega.kiev.ua
uborkasnega м. Київ, вул. Нижній Вал 41
uborkasnega 7:00 - 22:00
© 2022 Сніжний Барс - Приберання снігу в Києві