Техніка для
збирання снігу

Сніг і ожеледиця, що накопичилися, особливо в умовах постійних снігопадів, здатні призвести до транспортного колапсу, аварій, зірваних поставок товарів, а також завдати серйозної шкоди будинкам, інфраструктурі. Комунальні служби не завжди встигають виконувати свої зобов'язання у зимову пору року. У місті Київ прибирання снігу дуже важливе для мешканців. Але юридичні та фізичні особи завжди можуть замовити послуги снігоприбиральної техніки у Києві та Київській області у компанії “Сніжний Барс”. На невеликих територіях робітники використовують спеціальні інструменти для збирання снігу, а для розчищення територій після снігопаду та від ожеледиці на великих територіях використовуємо екскаватори-навантажувачі, самоскиди тощо. Наша спецтехніка досить потужна і відрізняється гарною маневреністю. Вона має вантажопідйомність до 40 тонн, що дозволяє прибирати завали навіть в умовах щільної міської забудови або на вузьких доріжках. Обладнання завжди у повній готовності, тому що відбувається регулярне технічне обслуговування. Перед кожним виїздом на об'єкт проводиться огляд спецтехніки.

Переваги нашої техніки з прибирання снігу

У парку компанії “Сніжний Барс” представлена ​​надійна техніка для послуги чищення снігу Київ провідних марок:

  • Прибирання снігу ковшовим навантажувачем Caterpillar 428 F. Вони універсальні, обладнані продуктивним, зносостійким аксіально-поршневим насосом. Дальність викиду снігу – 9,1 м та більше. У навантажувачів герметичні кабіни, що знижує рівень вібрації та шуму.
  • Навантажувачі телескопічні з ковшем Manitou. Головна їхня перевага – потужний двигун (близько 100 кінських сил). Відрізняються підвищеним рівнем вантажопідйомності. Поворотна платформа такої техніки відповідає всім нормам безпеки.
  • Міні навантажувачі з ковшем Bobcat, Mustang. Такий тип техніки відрізняється високою продуктивністю для послуги навантаження снігу, компактністю та доступністю, тому дуже затребуваний.
  • Міні навантажувачі з відвалом Mustang. Використовуються на забитих парковках різних торгових центрів, маленьких вулицях, об'єктах з обмеженнями, де важливим є прибирання снігу за допомогою великогабаритної спецтехніки.
  • Міні навантажувачі зі щіткою Mustang. Підходять для послуги чищення снігу з доріг, алей, усередині дворових просторів, а також різноманітних господарських приміщень. Завдяки спеціальній конструкції навантажувачів із дорожніми щітками тротуарна плитка практично ніколи не ушкоджується.
  • Самоскиди (вантажопідйомність 10 – 40 тонн). Використовуються для вивезення великого обсягу снігових мас.
  • Міні-трактори.
  • Класичні та універсальні екскаватори-навантажувачі. Дозволяють збирати та завантажувати сніг у вали, а також розбивати льоду за наявності гідромолота. Наші навантажувачі-екскаватори оснащені цілком містким ковшем. Завдяки цьому процес очищення відбувається швидко, а вивезти сніг обходиться дешево навіть у скрутних випадках.

Завдяки цій снігоприбиральній спецтехніці нам вдається в стислі терміни розчистити сніг і наледь на територіях особистого користування або комерційного призначення. Із попередніми цінами на прибирання різного виду техніки ви можете ознайомитись у розділі “Прайс”. Ціна прибирання снігу за допомогою техніки розраховується індивідуально для кожного об'єкта з урахуванням побажань клієнта. Вартість послуги залежить від обсягу робіт, типу техніки, віддаленості від полігону.

Телефонуйте або залишайте заявку на сайті – ми надаємо послуги зі збирання території від снігу! Дізнайтесь про вивезення снігу з навантаженням ціна за куб у місті Київ. Збирання снігу недорого обійдеться для Вас!

Прибирання снігу ковшовими навантажувачами
Ціна від 5520 грн.
Детальніше
Прибирання снігу міні навантажувачами з ковшем
Ціна від 4720 грн.
Детальніше
Збирання снігу телескопічними навантажувачами з ковшем
Ціна від 5520 грн.
Детальніше
Прибирання снігу міні-навантажувачами з відвалом
Ціна від 5200 грн.
Детальніше
Прибирання снігу міні навантажувачами зі щіткою
Ціна від 6320 грн.
Детальніше
Вивіз снігу
Ціна від 2320 грн.
Детальніше
Прорахунок вартості

Контакти

uborkasnega info@uborkasnega.kiev.ua
uborkasnega м. Київ, вул. Нижній Вал 41
uborkasnega 7:00 - 22:00
© 2022 Сніжний Барс - Приберання снігу в Києві