Навісне обладнання на навантажувачі для чищення снігу

16.02.22

Сфера специализированной техники и оборудование к ней совершенствуется и расширяется. Выходят новые, продуманные разработки, что значительно улучшают качество работ, ускоряют процессы. Варианты навесного оборудования для погрузчиков помогут расширить функциональность спецтехники. С помощью дополнений погрузчики превращаются в универсальные машины для прибирання снігу.

Якими бувають види навісного обладнання на навантажувачі?

Навантажувачі – це спеціалізований варіант машин, який може мати доповнення, що кріпиться у передній чи задній частині. Умовно обладнання можна розділити на:

  • основне (база, що йде у комплектації до техніки);
  • додаткове для виконання нестандартних завдань розширення можливостей стандартного навантажувача.

Огляд основних варіантів навісного обладнання

Для того, щоб виконати широкий ряд завдань, спецтехніка повинна мати доповнення у вигляді додаткового знімного обладнання. Такі варіанти зазвичай виконані з міцних матеріалів, легко знімаються та надійно кріпляться до основи навантажувача, можуть використовуватись також для тракторів та іншої спецтехніки.

Розглянемо кілька популярних варіантів навісних доповнень для збирання снігу:

Відвали

Відвал – варіант, який активно використовується комунальними службами, для планувальних робіт. Вила для навантажувачів актуальні у переміщенні снігових мас, розчищенні ділянок, вирівнювання поверхні. Для прибирання снігу оптимально підходить V-подібні форми відвалів, максимально функціональні у розчищенні проїзної частини.

Часто переворотні лопати доповнюють знімні ножі з металу або армована гума:

  • ножі підходять для складних завдань, таких, як усунення крижаного покриву майданчика;
  • гуму зі сталевим тросом актуально застосовувати у роботах, при сильному замерзанні снігового покриву та мас.


Пушери

Печерами називають металеву конструкцію із функцією зіштовхування вантажу. Підходить для підняття снігових мас, брил льоду та завантаження їх у спеціальні контейнери, на самоскиди. Також може допомогти розчистити завали. Устаткування легко встановити одразу на вила навантажувача.

Снігометачі

Снігометачі – це продумане навісне доповнення. Призначення - очищення проїжджої частини, парковок, аеродромів та інших ділянок від снігових мас зі зсувом їх, відкиданням убік. Можуть бути як компактні варіанти для міні техніки, так і габаритні для великої техніки і відповідно великих обсягів робіт.


Ковші

Ковші навісного типу допоможуть перетворити машину на снігоприбиральну техніку. Високі борти допомагають прибирати значні снігові покриви, ідеально підходять для робіт на рівній поверхні, чищення біля тротуарів та бордюрів. Не залишають у себе борозен, ефективні для фінального етапу зачистки ділянок. Просто і швидко кріпляться, варіанти для снігу більш легкі та маневрені.


Критерії вибору навісного обладнання навантажувача?

  • Поєднання з типом техніки та варіантом кріплення;
  • умови подальшої експлуатації;
  • міцність та надійність конструкції;
  • навички персоналу із застосування даного виду обладнання;
  • технічні можливості.

Правильний вибір навісного обладнання - це зручність та ефективність виконання прибиральних робіт за найшвидші терміни.

5 5
Прорахунок вартості

Контакти

uborkasnega info@uborkasnega.kiev.ua
uborkasnega м. Київ, вул. Нижній Вал 41
uborkasnega 7:00 - 22:00
© 2022 Сніжний Барс - Приберання снігу в Києві