Прибирання снігу з даху

Прибирання снігу з даху

Прибирання снігу з даху
В зимовий період сніг це не лише приємні емоції та святковий настрій. Прибирання вулиць і очищення даху при значних снігопадах стає необхідністю для безпечного перебування на вулиці. Компанія Сніжний Барс пропонує послугу очищення снігу з даху в Києві та області. Професійні верхолази зможуть оперативно звільнити покрівлю з полону, виконують роботу якісно та з підписанням усієї необхідної документації. Ціна прибирання не висока, що дає можливість отримати чистий дах без значних фінансових вкладень.

Коли необхідне чищення снігу та криги з дахів в Києві та області?

Значні снігопади провокують збирання великого шару снігу та формування криги на покрівлі. Такі погодні умови, низька температура та сніг - явище є досить небезпечне. Тому є спеціальні вимоги до прибирання, догляду за будинками, для зменшення загроз для оточуючих.

Сніг та кригу очищують у всіх місцях де можливі обвали з пошкодженням людей, автомобілів чи споруд.

Послуга прибирання не можлива без спеціальних навичок та обладнання. Це робота на висоті, при достатньо слизькій поверхні, тому важливе страхування робітників.

Компанія Сніжний барс пропонує послугу очищення дахів та вивіз сніжних мас з об'єктів. Ми зібрали команду професіоналів, що володіють спеціальним обладнанням, інструментом, страхувальними механізмами для максимально ефективної роботи, без ризику падінь, загруз для оточуючих та пошкодження даху.

Навіщо потрібне прибирання дахів від снігу та бурульок?

Сніг при перепадах температури може перетворитися в цілий шар криги та безліч бурульок, що також мають великий ступінь небезпеки. Їх усунення є необхідністю, а нехтування вимогами може спровокувати травми в перехожих, пошкодження машин та інфраструктури.

Сніг та крига несуть проблеми і для цілісності самого даху. Так, при скупченні великих снігових мас можливе формування перешкод з льоду і скупчення води, що здатне негативно проявитися в протіканні покрівлі.

Несвоєчасне замовлення послуги чистки снігу з даху в місті Київ та області, з перепадом температури, відлигою та повторним морозом стає причиною формування величезних та важких брил криги, товстих бурульок, справитися з якими буде ще складніше. Падіння таких частин - лише питання часу, а ризик травмувань значно зростає.

Інколи, власники будинків, розуміють наскільки необхідна послуга, коли інцидент уже трапився, пошкодження авто обабіч дороги, козирки даху, або ж довелося викликати швидку для людей, що були поруч. Спеціалістам доводиться проводити очищення снігу значно довше та складніше, адже без використання лому тоді не обійтися. Тому рекомендуємо діяти раціонально, і проводити прибирання снігу, поки він не перетворився у не підйомну кригу.

Переваги чищення дахів від снігу в Києві

Послуга очищення покрівлі від снігу та бурульок має великий попит у наших клієнтів. Своєчасна реакція на погодні умови забезпечує низку переваг. Це:

  • Вбереже від відповідальності за можливі нещасливі випадки. Власники будинків відповідають за дах, прибирання та вивіз снігу. Тому покрівля має бути вчасно очищена, що зменшує ризики падіння бурульки, криги чи самих мас снігу. Крім того, команда Сніжний барс має всю необхідну документацію на проведення робіт, страхування, а це означає що хвилюватися за робітника на слизькій покрівлі не варто. Спеціалісти обовʼязково огороджують навколишню територію, щоб виключити появу машин, людей чи тварин. Інколи доречно скинути лиш частину снігу, яка близько 1,5 метра до краю. А ось затягувати з викликом команди не варто - прибирання свіжого снігу обійдеться значно дешевше та пройде швидше, ніж розбивання льоду.
  • Збереження покрівлі. Навіть, коли ризики пошкодження оточуючих людей чи предметів мінімальні, великий сніговий покрив несе загрозу для самого даху, його конструкції та матеріалу. Покрівля отримує додаткове, велике навантаження та пошкодитися. Особливо небезпечний сніг для плоского даху, приміщень складу, цеху, з великою площею. Він стає причиною деформації та навіть можливого руйнування покрівля.
  • Збереження зливостоків. Послуга прибирання снігу актуальна і для цілісності системи зливу. Сходження сніжних мас у вигляді лавин часто провокує їх поломки, викривлення або взагалі обривання. Трішки рятують ситуацію спеціальні снігозатримувачі, але вони не здатні справитися з великими обʼємами. Так, при тривалому снігопаді може сформуватися шар висотою до 40 см. Очищення даху своєчасно врятує зливостоки й точно обійдеться дешевше по вартості, чим їх покупка та встановлення заново.

Яка ціна прибирання покрівлі від снігу та бурульок в Києві та області

Компанія Сніжний барс пропонує цілий ряд послуг по прибиранню від снігу різної складності. Локація діяльності - Київ та область. Крім даху доступно очищення дороги, вивіз сніжних мас на спеціальні полігони.

Ціна робіт доступна, та повністю виправдана їх складністю, необхідним обладнанням та навичками робітників.

Компанія пропонує різні варіанти співпраці, як разовий виклик на обʼєкт для очищення покрівлі, скидання бурульок, так і довготривалий договір на обслуговування. У другому випадку команда сама буде стежити за погодними умовами і ситуацією на обʼєкті клієнта. Регулярне прибирання допоможе виключити всі непередбачувані ситуації, а вартість одного виїзду обійдеться дешевше. Сніжний барс гарантує оперативність та якість робіт. Це той вид діяльності, коли важлива кожна година гаяти часу не варто, щоб не ускладнити завдань і відповідно не платити вищу ціну.

На сайті https://uborkasnega.kiev.ua/ вказано доступні послуги та ціна на них. Гарантуємо професійний підхід та акуратне виконання робіт, без пошкодження покрівлі.

Ваш будинок знаходиться в Києві чи області і дах часто збирає на собі сніговий покрив? Тоді телефонуйте у компанію Сніжний барс, менеджери запропонують кращі умови співпраці під конкретні запити замовника.

Прорахунок вартості

Блог

Контакти

uborkasnega info@uborkasnega.kiev.ua
uborkasnega м. Київ, вул. Нижній Вал 41
uborkasnega 7:00 - 22:00
© 2022 Сніжний Барс - Приберання снігу в Києві