Прибирання вулиць від снігу у Києві та області

Прибирання вулиць від снігу у Києві та області

Прибирання вулиць від снігу у Києві та області
Декілька останніх років українська зима дивує непостійність погодних умов. Все частіше бувають несподівані снігопади, хуртовини, що формують значні замети. Для великого міста Києва та й області, такі ситуації можуть повністю заблокувати рух. Чи можна покращити та пришвидшити прибирання вулиць і тротуарів від снігу?

Актуальність прибирання вулиць від снігу у Києві та області

При погіршенні погодних умов і значних снігопадах комунальні служби активно працюють над відновленням звичних маршрутів. Але, у першу чергу це прибирання головних вулиць Києва, тоді коли другорядним прийдеться чекати черги. Компанія Сніжний барс пропонує свої послуги у швидкому вирішенні проблеми. Основна з них - прибирання вулиць й тротуарів від снігу за допомогою спеціалізованої техніки під замовлення клієнта.

Коли немає часу чекати оперативність очищення дороги та вивіз мас від компанії стануть справжньою знахідкою. Особливо якщо через погодні умови страждають люди, або й цілі підприємства та бізнеси.

Для стабільного результату можна підписати договір на довготривале обслуговування та не турбуватися про отримання результату. Техніка прибуде на обʼєкт вчасно, дороги, вулиці й тротуари не заблокуються для використання.

Важливо, попередити появу твердого шару, що формується при довгому лежанні снігових гір. Такі поклади не просто заважають пішоходам, але й створюють небезпечні ситуації для автомобілістів Києва та області.

Як відбувається очищення вулиць від снігу?

Компанія Сніжний барс пропонує послуги очищення вулиці від снігу в декількох варіантах:

  • ручний спосіб - завжди актуальна послуга, що здійснюється робітниками за допомогою лопати та іншого спеціального інструменту. Ефективне рішення прибирання у важкодоступних місцях, а також ділянках де не проїде спеціалізована техніка. Наприклад, підійде прибрати сніг з прибудинкової території, приватної ділянки з облаштованим ландшафтним дизайном, даху;
  • механічний спосіб - допоможе прибрати сніг швидко та справитися з великими обʼємами. Техніка підбирається під вид робіт, кількість опадів, площу роботи і умови.

Яка техніка використовується, щоб прибрати сніг з вулиці?

Для прибирання снігу на великих ділянках в місті Київ та область актуально застосовувати спецтехніку. Компанія Сніжний Барс пропонує сучасні машини, з високим функціоналом та ефективністю. Це маневрені варіанти, з вантажопідйомністю до 40 тонн. Всі моделі представлені у каталогах готові до використання, проходять своєчасне технічне обслуговування.

Оперативність очищення вулиці, дороги та тротуару забезпечують трактори, екскаватори, навантажувачі, самоскиди, вантажні машини. Оптимальним рішенням буде замовити екскаватор-навантажувач, що справиться з декількома завданнями: прибирання вулиці й навантаження мас на вивіз.

Можна вибрати техніку від різних відомих виробників: Manitou, Bobcat, Caterpillar, Mustang та ін. Додатково доступно закріпити гідромолот для боротьби з кригою, щітки, відвали та ковші різних габаритів. Менеджери підберуть машини під конкретний варіант робіт та обʼєкт.

Ціна очищення вулиці взимку у Києві та області

Велика команда робітників та снігоприбиральна техніка у великому асортименті дозволить провести прибирання та вивезти сніг в найкоротший термін. Заблоковані дороги не будуть приносити дискомфорту та проблем, якщо підписати договір співробітництва на весь період. Послуга прибирання снігу доступна як фізичним, так і юридичним особам на вигідних умовах.

Ціна стандартного прибирання вказана в Прайсі. При замовленні техніки і розрахунку вартості беруть індивідуальні показники обʼєму робіт, часу виконання, необхідних машин, змінного обладнання та інструментів. Часто найкращу оперативність та ефективність забезпечує поєднання двох способів прибирання: ручного та механізованого очищення.

Для того, щоб сніг не спричинив зупинки роботи та не приносив проблем в пересуванні варто подбати про його прибирання та вивіз завчасно. Компанія Сніжний Барс пропонує різні варіанти співробітництва, можна вибрати кращий під потреби замовника.

Прорахунок вартості

Блог

Контакти

uborkasnega info@uborkasnega.kiev.ua
uborkasnega м. Київ, вул. Нижній Вал 41
uborkasnega 7:00 - 22:00
© 2022 Сніжний Барс - Приберання снігу в Києві