Розчищення території від снігу

Розчищення території від снігу

Розчищення території від снігу у КиєвіЗамовити Ціна за 4 години - 5520 грн.
Ціна за 8 годин - 6800 грн.

Зимова казка часто супроводжується рядом неприємних сюрпризів, таких як снігопад, ожеледиця, сильні морози. Велика кількість опадів ускладнює діяльність підприємств та організацій. Маси снігу дільниці перешкоджають проїзду машин, переміщення пішоходів.

Компанія "Сніговий барс" пропонує послугу – розчищення території від снігу. Ми ведемо діяльність у Києві та Київській області, забезпечуємо швидкі та якісні виконання робіт за доступною вартістю. Додатково пропонуємо вивіз снігових мас на спеціалізовані майданчики та полігони.

Розчищення території від снігу – довіряйте професіоналам

Ефективне розчищення снігу від професіоналів - це:

 • привабливий вид ділянки та безпека пересування по ньому;
 • Доступний проїзд та прохідність у період снігопадів;
 • Зменшення ризиків ДТП та травм людей на території.

Замовляючи послугу у фахівців "Сніжного барсу" компанія заощаджує на купівлі та утримання інвентарю для прибирання. У ситуаціях коли вдалося провести чистку самотужки, від потреби вивезти сніг із майданчика не втекти, а власна спеціальна техніка доступна не всім організаціям. Великі купи снігу на території не допускаються, можна отримати штраф. Найкращим рішенням стане замовити послугу у професіоналів, зберігши час та сили.

Що входить до послуги розчищення ділянки?

Для того, щоб наші клієнти були ознайомлені з усіма нюансами надання послуги, компанія "Сніжний барс" пропонує підписати договір, де вказано спектр робіт та умови. Далі визначається графік виконання очищення, комфортний для обох сторін, з урахуванням діяльності підприємства. У договорі зазначено гарантійний, позаплановий виїзд спецтехніки у період рясних снігопадів. Після цього, робітники приступають безпосередньо до розчищення:

 1. Снігові маси прибирають із покрівлі будівель;
 2. Сніг укладається у певне місце або відразу вантажиться у контейнери;
 3. Пішохідна частина - тротуари, що ретельно очищаються командою в ручну;
 4. Заповнені контейнери спецтехніка вивозить до відведених полігонів.

Якщо ділянки виконання робіт великі, розчищення території від снігу в Києві та Київській області відбувається механізованим способом. Яку техніку підібрати визначають індивідуально. Фінішне зачищення та чищення важкодоступних місць ефективне ручним варіантом.

Фахівці нашої компанії з великим досвідом легко підберуть потрібний спосіб і техніку, щоб провести роботи швидко, без пошкодження покриття ділянки.

Чому варто замовити професійне та розчищення території від снігу?

Компанія "Сніговий барс" встигла зарекомендувати себе у сфері та отримати безліч позитивних відгуків замовників. Головні причини, через які варто співпрацювати з нами:

 • Професійний підхід. Від прийняття замовлення, формування договору до останнього етапу чищення з клієнтом працює кваліфікована команда;
 • швидкі терміни виконання;
 • Надійність;
 • Приємна цінова політика.

Вартість послуги розраховується індивідуально з урахуванням особливостей виконання робіт для конкретної ділянки. Прайс доступний на сайті.

Прорахунок вартості

Блог

Контакти

uborkasnega info@uborkasnega.kiev.ua
uborkasnega м. Київ, вул. Нижній Вал 41
uborkasnega 7:00 - 22:00
© 2022 Сніжний Барс - Приберання снігу в Києві