Прибирання снігу екскаватором навантажувачем у Києві та області

Прибирання снігу екскаватором навантажувачем у Києві та області

Прибирання снігу ковшовими навантажувачами у КиєвіЗамовити Ціна за 4 години - 5520 грн.
Ціна за 8 годин- 6800 грн.

У зимовий час, Київ і Київська область, як і інші регіони України, схильні до більшого випадання опадів. В основному це сніг та лід. Комунальні служби не завжди справляються з великими обсягами робіт, тому доводиться звертатися до послуг спеціалізованих приватних організацій. Збирання снігу в місті дуже необхідне в зимовий час.

Для очищення територій від снігових мас, компанії зі збирання снігу, використовують ручне та механізоване прибирання. Найвигідніше вибрати другий варіант. У роботі наші працівники використовують багатофункціональні екскаватори-навантажувачі, що дозволяють здійснювати такі роботи:

  • очищення проїжджої частини міських доріг, вулиць та тротуарів від снігових мас;
  • збирання снігу та льоду у відвали;
  • навантаження та вивезення снігу спецтехнікою для подальшого вивезення на полігони.

Екскаватори-навантажувачі – універсальна спецтехніка, що відрізняється підвищеною продуктивністю, відмінною маневреністю як трактор для збирання. Передній ківш даної техніки використовується для збирання та навантаження снігових покривів, заднім ковшем вигрібають сніг. Також задній ківш використовують для розбивання крижаних покривів. З фронтального ковша можна легко зняти ікла. Завдяки цьому покриття жодним чином не ушкоджується. Прибирання снігу з доріг також може виконуватися нашою компанією.

Збирання навантажувачем: розрахунок вартості послуги

Переваги прибирання снігу екскаватором:

  • економія часу, фінансів;
  • пунктуальність - виконання очищення ділянок зі снігом виконується в обумовлені терміни відповідно до договору;
  • така техніка відмінно підходить для великих обсягів робіт, ефективне прибирання снігу на ділянці різноманітних територій.

Компанія "Сніговий Барс", вивезення снігу, послуги найпопулярніші в Києві. Ми використовуємо для виїздів на об'єкти навантажувач для прибирання снігу Caterpillar 428 F. Об'єм фронтального ковша становить 1,5 m3. Наша спецтехніка працює цілодобово та без вихідних, навіть у святкові дати.

Для послуги прибирання снігу ціна формується при виборі певних вимог, складність доступу на об'єкт, термін виконання замовлення. Щоб дізнатися попередню вартість збирання сніжних мас, телефонуйте за вказаними телефонами у зручний для вас час. Або залишайте заявку на трактор для очищення снігу або вивезення снігу з навантаженням Вас приємно здивує або пишіть на нашу електронну пошту info@uborkasnega.kiev.ua. На консультації з менеджером ви дізнаєтесь детальну інформацію про вартість послуги. Оператор допоможе з вибором оптимального транспортного засобу, залежно від вашого завдання. Перед підписанням договору ми обговоримо з вами нюанси та ваші вимоги.

Прорахунок вартості

Блог

Контакти

uborkasnega info@uborkasnega.kiev.ua
uborkasnega м. Київ, вул. Нижній Вал 41
uborkasnega 7:00 - 22:00
© 2022 Сніжний Барс - Приберання снігу в Києві