Прибирання снігу міні навантажувачем у Києві та області

Прибирання снігу міні навантажувачем у Києві та області

Прибирання снігу міні навантажувачами з ковшем у КиєвіЗамовити Ціна за 4 години- 4720 грн.
Ціна за 8 годин - 6000 грн.

Своєчасне розчищення снігу важливе для нормального функціонування міста, безпеки населення, профілактики ДТП та зовнішньої охайності міста. Набагато легше прибирати сніг одразу після снігопаду, адже проводити навантаження щільних пластів льоду набагато складніше. Якщо прибирання комунальними службами відбувається нерегулярно, залишається замовляти послугу чищення від снігу у спеціалізованих компаніях, наприклад, у “Сніжний барс”.

Для очищення територій від снігових мас наші робітники використовують фронтальні міні навантажувачі зі сніговим відвалом та ковшем. Така спецтехніка добре справляється послуга прибирання снігу на майданчиках, авто парковок, тротуарах, міських дорогах, скверах у важкодоступних місцях. Ми надаємо послуги прибирання та вивезення снігу Київ та прилеглих масивів. За допомогою міні навантажувача можна з навантаженням на самоскид зробити вивіз снігу вартість Вас порадує.

Міні-навантажувачі маневрені, тому їх спеціалізовані компанії використовують для роботи в обмежених умовах. Вони відрізняються відмінною продуктивністю та мінімальною витратою палива. Швидкість руху такого обладнання – від 8 до 12 км/год. За допомогою такої техніки легко піднімати ківш на висоту до 2,4 м. Цього достатньо для завантаження снігових мас до кузова машини. У нашій агенції послуги снігоприбиральної техніки мають великий попит. На послугу механізоване  прибирання снігу ціна буде доступна кожному.

Від чого залежить збирання снігу міні навантажувачем?

Щоб зв'язатися з оператором та дізнатися про остаточну вартість прибирання, пишіть на електронну пошту або дзвоніть за телефонами:

  • +38 (050) 270-40-50;
  • +38 (050) 960-80-80.

Ціна вивезення снігу формується від факторів: обсяги робіт, залучення додаткових ресурсів, наявність особливих умов виконання робіт, терміновість, вимоги замовника. Ми пропонуємо зручні форми оплати для клієнтів: готівка або безготівковий розрахунок. Заявки на збирання приймаються 24/7. Ви можете замовити послугу прибирання території снігу одноразово або підписати довгостроковий контракт на тривале обслуговування. Зазначимо, що довгострокове співробітництво з нашою компанією економічно вигідно приватним та юридичним особам. Дізнатися про послугу прибирання вивезення снігу ціна та її відгуки можна на нашому сайті.

Надайте вирішення питань щодо прибирання та утилізації снігових мас нам! У роботі ми застосовуємо сучасні міні навантажувачі надійних марок, які забезпечують комфортне перебування на вулиці взимку. Також у нас є трактор для прибирання території та будь-яка інша чистилка для снігу.

Прорахунок вартості

Блог

Контакти

uborkasnega info@uborkasnega.kiev.ua
uborkasnega м. Київ, вул. Нижній Вал 41
uborkasnega 7:00 - 22:00
© 2022 Сніжний Барс - Приберання снігу в Києві