Прибирання снігу тракторами з відвалом

Прибирання снігу тракторами з відвалом

Прибирання снігу тракторами з відвалом у КиєвіЗамовити Ціна за 4 години - 5200 грн.
Ціна за 8 годин - 6480 грн.

Трактор для прибирання, очищення, навантаження снігу у Києві та області: де замовити?

У зимову пору року ми часто стикаємося з ожеледицею, сніговими завалами, які створюють незручності для місцевих жителів, працівників тощо. Логічно, що на великих територіях неможливо впоратися з опадами самостійно. В цьому випадку раціонально замовити послуги прибирання та вивезення снігу ціна на які більш ніж доступні у Києві та області.

Якщо використовується трактор прибирання снігу відбувається швидше та ефектніше. Багато наших клієнтів переконалися у цьому. В цьому випадку немає потреби вдаватися до ручного прибирання, яке займає набагато більше часу і є досить складним. Радимо звернутися до спеціалізованої організації “Сніжний Барс”, в арсеналі якої представлена ​​сучасна потужна техніка, яка функціонально справна та на регулярній основі проходить планові техогляди. Водії та інші працівники нашої компанії мають відповідну освіту та високу кваліфікацію.

Прибирання території за допомогою трактора для прибирання снігу можливе у будь-який зручний час для клієнта. Коли ми маємо роботу з асфальтовим покриттям, плиткою і т.д. Наші спеціалісти вдаються до використання гумових насадок для ковша. З нами ви гарантовано отримуєте очікуваний результат без зволікань у стислий термін.

Вартість збирання снігу трактором

Компанія Сніжний Барс з радістю допомагає повертати людям повноцінну можливість пересування по території та позбавляє всіх негативних наслідків снігових опадів. Приймаємо замовлення з 7:00 до 22:00. Наша фірма має всі необхідні документи для вивезення на полігони.

При очищенні території, коли використовується трактор для прибирання снігу, ціна може відрізнятися. Під час розрахунку кошторису ми враховуємо особливості місцевості, наявність під'їзду, обсяг ділянки, дорожнє покриття, наявність ландшафтного дизайну та деякі інші фактори. З приблизним прайсом ви можете ознайомитись у відповідному розділі.

Ми цінуємо свій час та час наших клієнтів. Тому якщо використовується трактор чищення снігу відбувається у стислі терміни та якісно. Ми гарантуємо якість надання послуг, тому пропонуємо підписати договір на тривалу співпрацю. До того ж це вигідно для вас.

Оформити замовлення трактора для збирання снігу можна за телефоном або написавши на email info@uborkasnega.kiev.ua.

Прорахунок вартості

Блог

Контакти

uborkasnega info@uborkasnega.kiev.ua
uborkasnega м. Київ, вул. Нижній Вал 41
uborkasnega 7:00 - 22:00
© 2022 Сніжний Барс - Приберання снігу в Києві