Збирання снігу з проїжджої частини

Збирання снігу з проїжджої частини

Прибирання снігу з проїжджої частини в Києві та області.Замовити Ціна за 4 години- 4720 грн.
Ціна за 8 годин - 6000 грн.

У період рясних снігопадів власники автомобілів та інших транспортних засобів стикаються з проблемами поганого очищення проїжджої частини снігу. Перебої виконання робіт трапляються часто, адже комунальні не завжди встигають розчистити всі райони одночасно. Найчастіше це завдання лягає на підприємства та домоволодіння, біля яких є потреба забезпечення доступу проїжджої частини.

Компанія “Сніжний барс” пропонує послугу прибирання снігу з проїжджої частини, роботи будуть виконані своєчасно та ефективно, адже фірма володіє великою кількістю різної спецтехніки та штатом кваліфікованих робітників.

Чому необхідно вчасно прибрати сніг із проїжджої частини?

Проблема чищення дороги у зимовий час завжди стоїть гостро. Без очищення у місті може формуватись транспортний колапс, збільшується кількість дорожньо-транспортних пригод.

Міські дороги вимагають постійного догляду будь-якої пори, адже трафік транспортних засобів по них завжди активний, практично не зменшується. Зима приносить додатковий клопіт - слід стежити за своєчасним очищенням від снігу. Затримки, не достатньо спецтехніки, призводить до заторів та інших проблем.

Фахівці компанії “Сніговий барс” гарантують оперативне виконання замовлення – прибирання снігу з проїжджої частини Київ, це виключить непередбачувані ситуації без порушення звичного темпу.

Оформлення послуги доступне для прибудинкової території та прилеглої проїжджої частини, ділянки перед підприємством, для допомоги комунальникам. Таке рішення зробить вхід відкритим для клієнтів, заслуговує на повагу і піднімає престиж організації.

Окрім проїжджої частини у період складних погодних умов прибирання снігу актуально замовити для проїзду біля школи, лікарні, торгового центру, бізнес-приміщень. Розчищення допоможе без проблем мати доступ до всіх важливих об'єктів.

Скільки коштує збирання снігу з проїжджої частини?

Прибирання снігу з проїжджої частини Київ та Київська область - потрібна послуга у наших клієнтів. Її вартість залежить від низки факторів:

  • Спосіб виконання робіт (вручну чи механізований варіант);
  • Особливості обраної спецтехніки (трактор, екскаватор, навантажувач, гідромолот, камаз) та ручного інструментарію (лопати, кирки, ломи та ін.);
  • Терміновість виконання замовлення;
  • Визначення кількості робітників;
  • Варіант навантаження та вивезення снігу на спеціалізований майданчик;
  • Тип співпраці – разове замовлення або довгострокове. Другий варіант на приємних умовах зі знижкою.

Тривала співпраця, корпоративні клієнти після підписання договору отримують низку переваг: швидку реакцію на замовлення, гнучку цінову політику та ін. Вартість послуги прибирання від компанії "Сніговий барс" у Києві та Київській області демократична, доступна багатьом.

Для розрахунку ціни послуги на сайті надано прайс або можна звернутися до менеджерів по телефону.

Прорахунок вартості

Блог

Контакти

uborkasnega info@uborkasnega.kiev.ua
uborkasnega м. Київ, вул. Нижній Вал 41
uborkasnega 7:00 - 22:00
© 2022 Сніжний Барс - Приберання снігу в Києві