Прибирання снігу міні навантажувачем зі щіткою в Києві та області

Прибирання снігу міні навантажувачем зі щіткою в Києві та області

Прибирання снігу міні навантажувачами зі щіткою у КиєвіЗамовити Ціна за 4 години- 6320 грн.
Ціна за 8 годин - 7920 грн.

Існують механізовані та ручні способи надання послуги чищення снігу. Чищення за допомогою міні навантажувача зі щіткою, що обертається, - один із вигідних і не дуже витратних методів видалення снігових мас. Така чистилка для снігу добре собі показує при видаленні опадів, що налипають, сніговий покрив товщиною від 5 до 20 см.

Прибирання міні навантажувачем зі щіткою, що обертається - оптимальне рішення для очищення територій з обмеженнями:

  • парків;
  • скверів;
  • ділянок з ландшафтним дизайном та бордюрами;
  • паркування для авто;
  • приватних будівель.

Послуга очищення снігу ціна доступна тим, хто бажає її замовити. Для чищення доріг, алей внутрішніх дворових просторів, господарських поміщень від снігу у снігову пору року наша компанія активно використовує міні навантажувачі з дорожніми щітками. Вони відрізняються спеціальною конструкцією, тому ви можете бути впевнені, що ймовірність пошкодження дорожніх покриттів буде мінімальною. Найчастіше щітки виготовляють із бюджетного та надійного матеріалу - пропілену. Ціна за збирання снігу формується для кожного замовника своя.

Така спецтехніка користується попитом для прибирання снігу з території великих комплексів. Вона економічна в експлуатації, оскільки використовує невелику кількість палива. Її головні переваги – компактність, оптимальна продуктивність та доступність. Техніка, яку використовують наші бригади при виїздах на об'єкти, чудово працює в обмеженому просторі та має високу маневреність. Трактор для прибирання снігу купити може будь-яке агенство, але важливо, як відбувається прибирання. Ви можете подивитись більше про послугу прибирання снігу трактором відео покаже, як це відбувається. Тому при замовлення послуги прибирання території від снігу трактором ціна відповідатиме якості прибирання.

Яка ціна прибирання снігу міні-навантажувачем?

Прибирання снігу Київ ціна обговорюються індивідуально з кожним замовником. На залишкову вартість впливають різні фактори, зокрема терміновість замовлення, наявність ландшафтного дизайну, характер/режим/умови роботи, клас об'єкту.

У нас послуга прибирання снігу вартість міні навантажувачем Mustang – від 6320 грн за зміну (4 роки). Також наші клієнти можуть скористатися нашими послугами із вивезення снігу ціна на спеціалізовані полігони. Усі нюанси обговорюються окремо.

Щоб безкоштовно проконсультуватися у нашого менеджера та оформити замовлення на послуги снігу прибирання міні навантажувачем зі щіткою телефонуйте:

  • +38 (050) 270-40-50;
  • +38 (050) 960-80-80.

Задати питання, що цікавити, уточнити ціну ви можете через email. Для цього надішліть запит на цю послугу електронною поштою info@uborkasnega.kiev.ua.

Наша компанія "Сніжній Барс" працює по Києву та області. Проводимо очисні роботи 24/7 в будь-яку зручну для вас годину. Ціни на збирання снігу у нас адекватні. Оплата послуг можлива готівковим або безготівковим розрахунком. Завжди працюємо за договором і чітко обумовлюємо умови виконання замовлення та всі нюанси, тому що ми гарантуємо якість роботи, що виконується. Звертайтеся до нас у будь-яку зручну годину!

Прорахунок вартості

Блог

Контакти

uborkasnega info@uborkasnega.kiev.ua
uborkasnega м. Київ, вул. Нижній Вал 41
uborkasnega 7:00 - 22:00
© 2022 Сніжний Барс - Приберання снігу в Києві