Завантаження та вивезення снігу самоскидом у Києві та області

Завантаження та вивезення снігу самоскидом у Києві та області

Прибирання снігу телескопічним навантажувачем у КиєвіЗамовити Ціна за 4 години - 5520 грн.
Ціна за 8 годин - 6800 грн.

В умовах мегаполісу підприємства та приватні домоволодіння часто стикаються з примхами природи у зимову пору року. У зв'язку з величезною завантаженістю вулиць важливим є своєчасне очищення доріг від снігу ціна на неї та утилізації. Вивезення снігу самоскидами – один із найкращих способів позбавлення від снігових мас, заощадити сили та гроші.

Самоскид дозволяє значно скоротити час розвантаження. З цієї причини вивезення снігу Київ цим вантажним автомобілем використовують багато спеціалізованих організацій, у тому числі і “Сніговий Барс”.

Наша компанія має широкі виробничі потужності та парк якісної спецтехніки самоскидів (10-40 тонн), які відрізняються потужною конструкцією. Це дозволяє нашим бригадам вирішувати навіть найскладніші завдання. Замовляти послугу прибирання вивезення снігу телескопічним навантажувачем можуть підприємства житлово-комунального господарства, торгові комплекси, готелі, офіси, різні ділові центри. Спецтехніка для збирання снігу, яку використовують наші працівники, регулярно проходить планові техогляди та на всі 100% підготовлена ​​до зимового періоду, усунення снігових мас.

Пам'ятайте! Якщо своєчасно не прибирати поклади, не усувати ожеледицю, це призводить до великих збитків та неприємностей. На вчасно розчищених територіях ускладнюється під'їзд транспорту, що призводить до ДТП, травм, зірваних постачання важливих товарів тощо.

Вартість послуги вивезення снігу самоскидами з навантаженням

Вивезення снігу самоскидами з навантаженням дуже популярна послуга. Уточнити остаточну ціну послуги вивіз снігу з території завантаження за куб для вашого випадку ви можете у менеджера, зв'язавшись з ним по телефону або написавши на пошту info@uborkasnega.kiev.ua. Оператор уточнить місце локації, який обсяг робіт потрібно буде виконати, а також відповість на будь-які запитання. На вартість послуги впливають особливості місцевості, терміновість виконання замовлення, дорожнє покриття, обсяг території та багато інших факторів. Ви можете скористатися нашими послугами одноразово або підписати офіційний договір на довгострокове суперництво. Оплата відбувається готівкою або безготівковим розрахунком. Договір буде укладено дома.

Отримуйте лише позитивні емоції від прекрасної зими! Про все інше подбатиме наша спеціалізована організація “Сніговий Барс”. Звертайтеся в будь-який час доби - прибирання та вивезення снігу цілодобово, дізнавайтеся про послуги зі збирання снігу ціна на них. Також у нас великий спектр послуг таких як: механічне прибирання снігу, вивезення снігу самоскидами, прибирання снігу екскаватором навантажувачем, та багато інших.

Прорахунок вартості

Блог

Контакти

uborkasnega info@uborkasnega.kiev.ua
uborkasnega м. Київ, вул. Нижній Вал 41
uborkasnega 7:00 - 22:00
© 2022 Сніжний Барс - Приберання снігу в Києві