Послуги з вивезення снігу в Києві та області

Послуги з вивезення снігу в Києві та області

Вивіз снігу у КиєвіВивіз снігу у Києві

Замовити Ціна від 2320 грн.

Зима – чудова пора року, але завдає багато клопоту, пов'язаних з необхідністю частого збирання та утилізації снігових мас. Комунальні служби іноді не справляються зі своїми обов'язками вчасно через брак обладнання та персоналу. Прибирання снігу у місті дуже важливе. Несвоєчасне видалення снігових мас призводять до багатьох неприємностей, тому важливо утилізувати їх якнайшвидше. Своєчасне прибирання, виконане професіоналами, допомагає заощадити гроші та час надалі.

Проблеми прибирання території та вивезення снігу від снігових мас та крижаних утворень допомагає вирішити компанія “Сніговий Барс”. Команда нашої організації надає послуги прибирання снігу на спеціалізовані полігони недорого та в обумовлений термін для своїх замовників.

Ціна послуги очищення та вивезення снігу з екскаваторним навантаженням у Києві та області

Чищення та вивезення снігу необхідні послуги сніговою зимою. Загальна вартість замовлення послуги залежить від обсягу робіт, терміну виконання замовлення, обсягу контейнера спецтехніки, віддаленості об'єкта, часу доби. Наші менеджери допоможуть розрахувати та оформити виклик. Враховуйте, що чим довше лежали снігові маси, тим вивіз снігу ціна за куб буде вищою. Адже в цьому випадку доведеться використовувати спеціальні пристосування для видалення льоду. За бажанням ви можете укласти з нами договір на тривалу співпрацю, що набагато вигідніше. Вартість вивезення снігу та прибирання снігу розцінки можете дізнатися за телефоном, вказаним на сайті.

Як зробити замовлення на вивезення та прибирання?

Прибирання снігу Київ – найпопулярніша послуга в нашій агенції. Оформити замовлення на очищення та вивезення снігу з території можна на сайті або зателефонувавши консультанту компанії за телефоном. Для прийняття заявки менеджер уточнює місце локації та приблизні обсяги роботи. Наступний етап – укладання договору, адже ми гарантуємо якість наших послуг. Після обговорення всіх аспектів бригада виїжджає на об'єкт протягом 2-3 годин після оформлення заявки і негайно приступає до роботи. Також наша компанія надає можливість замовити послугу прибирання снігу технікою в режимі екстреної допомоги, коли бригада позапланово виїжджає за наявності вільних одиниць техніки.

Утилізуємо сніг на спеціальних станціях, з якими ми маємо договір. Наші клієнти 100% не зіткнуться із зауваженнями від певних наглядових служб.

Для послуги вивезення снігу з навантаженням з потрібної ділянки ми використовуємо автопарк спецтехніки з обсягом завантаження від 7 до 12 м.куб. Ми збережемо ваш час та допоможемо запобігти порушенню нормального життя мегаполісів та обласних міст.

Прорахунок вартості

Блог

Контакти

uborkasnega info@uborkasnega.kiev.ua
uborkasnega м. Київ, вул. Нижній Вал 41
uborkasnega 7:00 - 22:00
© 2022 Сніжний Барс - Приберання снігу в Києві