Вивезення снігу з екскаваторним навантаженням

Вивезення снігу з екскаваторним навантаженням

Вивезення снігу екскаваторним навантаженням у Києві та області.Замовити Ціна від 3120 грн.

Зима - складний період для переміщення пішоходів та транспортних засобів, якщо вчасно не проводити низку робіт з очищення території від снігу. Якщо сніговий покрив сягає понад 20 см – транспортний колапс зустрічається у більшості регіонів. Несвоєчасна реакція комунальних служб, недостатня кількість спецтехніки та штату працівників може призвести до аварій, нещасних випадків. Нагромадження кучугур вздовж доріг, на ділянках підприємств та місць громадського характеру з часом перетворюється на льоду, що значно погіршує переміщення. Так само, при підвищенні температури замети починають танути, утворюючи великі затоплені ділянки, підтоплюють будинки. Оперативне вивезення снігу з екскаваторним навантаженням - оптимальне вирішення проблеми, що вбереже від багатьох неприємних ситуацій.

Особливості екскаваторного навантаження снігу від компанії "Сніговий барс"

Очищення території від снігу менш ефективна без вивезення мас із території. Компанія "Сніговий барс" пропонує виконання робіт у найшвидші терміни, з використанням спеціалізованої техніки - вантажівок, екскаваторів, навантажувачів. Конкретний варіант машини визначається оцінкою кількості обсягу роботи спеціалістами. Найчастіше рішенням стає навантаження снігових мас екскаватором чи фронтальним навантажувачем. Таке обладнання дає змогу отримати максимальний результат за короткий проміжок часу.

Будь-який варіант механізованого навантаження супроводжується ручним навантаженням робітниками, для усунення всіх куп, брил, льоду.

Завантаження екскаватором доступне майже для всіх ділянок, крім територій із утрудненим доступом та забороною в'їзду техніки.

Переваги послуги вивезення снігу з навантаженням екскаватором Київ та Київська область

Замовляючи послугу вивезення снігу з території з механізованим навантаженням, наші фахівці укладають одноразовий або довгостроковий договір співпраці. Переваги виконання робіт:

  • Терміновість виклику незалежно від часу та дня тижня;
  • Продумана утилізація мас у спеціально відведених місцях, без завдання шкоди навколишньому середовищу;
  • Професійний підхід до завдань від команди з багаторічним досвідом;
  • Великий вибір спецтехніки для робіт різної складності та специфіки;
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта, з урахуванням вимог та особливостей місцевості.

Послуга доступна у місті Київ та Київській області, на об'єктах будь-якого типу: промислових, бізнес-центрах, державних установах, приватному домоволодінні та ін. Роботи виконуються в обумовлені терміни, ефективно та без шкоди покриттю. Для окремих випадків можливе використання спеціальних гумових накладок для машин.

Оформити замовлення послуги просто: залишити заявку на сайті (з подальшим зв'язком з менеджером) або за телефоном. Ціна вивезення снігу з навантаженням екскаватором залежить від розміщення, особливостей ділянки, стану снігового покриву, його обсягів.

Прорахунок вартості

Блог

Контакти

uborkasnega info@uborkasnega.kiev.ua
uborkasnega м. Київ, вул. Нижній Вал 41
uborkasnega 7:00 - 22:00
© 2022 Сніжний Барс - Приберання снігу в Києві