Вивезення снігу з ручним навантаженням

Вивезення снігу з ручним навантаженням

Вивезення снігу з ручним навантаженням у Києві та областіЗамовити Ціна від 2320 грн.

Зима - красива та весела пора. Але разом з неймовірними видами та радістю від снігу виникають проблеми з появою кучугур, рясним снігопадом. Розчищення території є обов'язковим процесом для нормального функціонування транспорту, роботи підприємств, комфорту в приватних домоволодіннях. Після цього, завжди постає питання, куди подіти маси прибирання снігу з ділянки? Адже накопичення кучугур снігу може призвести до безлічі неприємних ситуацій. Для запобігання труднощам важливо своєчасно провести вивіз снігу з території. Наша компанія "Сніговий барс" рекомендує вибрати допомогу від спеціалістів. Послуга вивезення снігу з ручним навантаженням Київ і Київська область - один із затребуваних клієнтів, особливо для невеликих майданчиків.

Необхідність вивезення снігових мас

Компанія "Сніговий барс" працює без вихідних, 24\7, адже снігопади та замети застають зазвичай несподівано. Для запобігання заторам, дтп, обмеження діяльності організацій через велику кількість снігових мас слід звернутися до кваліфікованих фахівців. Не просто для очищення проїжджої частини та ділянки, а й для вивезення снігу. Упущення другого етапу виконання робіт загрожує небезпекою пересування для пішоходів, транспортних засобів, підприємств, комунікацій.

Головна загроза - стрибки температури, що можуть сформувати з маси наледь. Спочатку сніг розтане, далі замерзає та пересуватися на території стає дуже важко. Прибирання такого покриву льоду є ресурсозатратним, ускладнюється і подальше розчищення майданчика.

Другий момент, у кучугурах, згодом може збиратися сміття, вихлопні гази та інші шкідливі речовини. Це негативно впливає на довкілля, здоров'я людей.

Навантаження снігу відразу після розчищення виконується швидше, ніж робота з брилами льоду. Так, і ціна за послугу буде суттєво нижчою.

Переваги вивезення снігу з ручним навантаженням від "Снігового барсу"

Ручний спосіб навантаження снігових мас - оптимальний варіант замовлення послуги для невеликих за площею територій з важкодоступними ділянками, без можливості під'їзду спеціалізованої техніки.

Для якісного, ефективного виконання робіт співробітники компанії використовують інструменти, техніку, що не шкодить дорожньому покриттю. Роботи проводяться у найшвидші терміни на будь-яких майданчиках.

Переваги послуги:

  • Фіксована ціна, вказана у прайсі, на вивезення та навантаження снігу у Києві;
  • Обов'язково укладається домовленість, одноразової чи тривалої співпраці, що гарантує високу якість виконання робіт;
  • Для виконання замовлення застосовується спецтехніка, що відповідає кліматичним умовам робіт та з габаритами, що підходять під конкретну місцевість;
  • У нас укладено договори зі спеціалізованими майданчиками та полігонами для законного вивезення снігових мас;
  • Широкий штат співробітників та машин для виконання кількох замовлень одночасно;
  • Працюємо без вихідних, свят, вдень та вночі.

Визначити вартість вивезення снігу з ручним навантаженням допоможе розрахунок обсягу робіт та затребуваної робочої сили, особливостей ділянки. Менеджери телефоном допоможуть визначити точну ціну.

Прорахунок вартості

Блог

Контакти

uborkasnega info@uborkasnega.kiev.ua
uborkasnega м. Київ, вул. Нижній Вал 41
uborkasnega 7:00 - 22:00
© 2022 Сніжний Барс - Приберання снігу в Києві