Вивезення снігу з території підприємства

Вивезення снігу з території підприємства

Вивезення снігу з території підприємства у Києві та областіЗамовити Ціна від 3120 грн.

Веселощі та естетика від снігу та кучугур часто поєднуються з проблемами пересування, небезпеками для техніки та людей. Більше обсяги снігових мас на дахах та території підприємств загрожують зупинкою його діяльності, нещасними випадками, проблемами з транспортом.

Наша компанія “Сніговий барс” пропонує спеціальну послугу для бізнесу – вивезення снігу з території підприємств. Адже здебільшого проїжджа частина та громадські майданчики перебувають у обслуговування комунальних служб, а ось приватна власність до такого діапазону робіт не входить. Ми пропонуємо укладання договору (одноразового або довгострокового) на сезонні послуги – прибирання, вивезення снігу, за допомогою спеціалізованої техніки та кваліфікованих співробітників. Неочищені вчасно ділянки можуть негативно вплинути на престижності підприємства, принести дискомфорт співробітникам та клієнтам. Краще продумати рішення наперед і не турбується в період рясних снігопадів та заметів.

Яку техніку ми пропонуємо?

Території підприємства – ділянки різних масштабів. Для кожного конкретного замовлення фахівцями підбирається найоптимальніший варіант спецтехніки, а також можливість доповнення очищенням ручним способом у важкодоступних місцях.

Серед механізованих варіантів є можливість замовити прибирання та вивіз за допомогою:

  • навантажувачів;
  • тракторів;
  • самоскидів;
  • екскаваторів та ін.

Також окремо розраховується вивіз замерзлого снігу з території, що при підвищенні температури на вулиці може завдати значної шкоди у вигляді підтоплення ділянок і будівель. Для таких випадків актуальним буде використання контейнерів, самоскидів, вантажівок тощо.

Чому вигідно замовити послугу?

Не кожна велика компанія дозволить собі купити спецтехніку для прибирання снігу, найняти робітників, обслуговувати та утримувати її. Для невеликих підприємств такий підхід взагалі не раціональний, спеціальна техніка та обладнання коштують дорого та не окупляться за період експлуатації. Оптимальне рішення - послуга прибирання та вивезення снігу з території підприємства за доступною ціною професіоналів компанії “Сніговий барс”.

Окрім фінансової вигідності, виконання робіт досвідченою командою завжди ефективніше! Під конкретні ділянки вибирають відповідну техніку, сніг вивозиться на обладнані полігони, з якими компанія уклала домовленості. Терміни виконання робіт дотримуються.

Розрахунок вартості вивезення снігу

Ми пропонуємо укладання договору на надання послуг. Це може бути як разовий виїзд, так і сезонна співпраця. У розрахунок вартості послуги беруться:

  • обсяги робіт;
  • варіанти використовуваної техніки та обладнання;
  • відстань до полігону;
  • терміновість виконання замовлення.

Менеджери компанії допоможуть підібрати максимально зручне рішення, розрахувати ціну з урахуванням усіх побажань та особливостей замовлення. Своєчасне прибирання та вивезення снігових мас із території підприємства допоможуть ефективно працювати навіть у період значного погіршення погодних умов.

Прорахунок вартості

Блог

Контакти

uborkasnega info@uborkasnega.kiev.ua
uborkasnega м. Київ, вул. Нижній Вал 41
uborkasnega 7:00 - 22:00
© 2022 Сніжний Барс - Приберання снігу в Києві